Bašť se baví logo

Vidět a naučit se řemesla našich předků

9. října 2018
Figurky do betlému - říjen 2018.jpgSpuštěno přihlašování. Přihlásit se můžete do 12. října zde.
V rámci cyklu Vidět a naučit se řemesla našich předků, na který Bašť se baví získala finanční podporu Středočeského kraje, vás zveme na druhou dílnu, která je tentokrát věnována výrobě figurek z kukuřičného šustí do baštěckého betlému. Do něj budou vaše výtvory zapůjčeny po dobu adventu a pak vám budou vráceny. Dílnu povede naše milá lektorka z Dílny lidové tradice v Bechlíně, paní Jiřina Šustrová a těšit se na ní můžete mimořádně v neděli 14. října od 14 hodin na adrese Centra pro rodinu Pohoda, Za Vilou 204. 


1. října 2018
Modrotisk_řemesla_listopad 2018.jpg
Získali jsme novou lektorku starých výtvarných technik, paní Kateřinu Hojdovou, se kterou se budeme setkávat celý podzim. Jako první nás seznámí s technikou modrotisku a my si budeme moct vyrobit originální vánoční dárek. Přijďte mezi nás v sobotu 3. listopadu od 14 hodin do Centra pro rodinu Pohoda, Za Vilou 204. Dílna je součástí cyklu Vidět a naučit se řemesla našich předků, který finančně podpořil Středočeský kraj.1. října 2018

Pátek v Pohodě - říjen 2018 - náhradní termín.jpgPátek v Pohodě s výrobou parafínových svíček, který se neuskutečnil  21. září, se bude konat v náhradním termínu 19. října.


1. října 2018
Figurky do betlému - říjen 2018.jpgV rámci cyklu Vidět a naučit se řemesla našich předků, na který Bašť se baví získala finanční podporu Středočeského kraje, vás zveme na druhou dílnu, která je tentokrát věnována výrobě figurek z kukuřičného šustí do baštěckého betlému. Do něj budou vaše výtvory zapůjčeny po dobu adventu a pak vám budou vráceny. Dílnu povede naše milá lektorka z Dílny lidové tradice v Bechlíně, paní Jiřina Šustrová a těšit se na ní můžete mimořádně v neděli 14. října od 14 hodin na adrese Centra pro rodinu Pohoda, Za Vilou 204.

 

19. září 2018

Pátek v Pohodě - září 2018.jpgSpuštěno přihlašování na Pátek v Pohodě, který bude věnován výrobě parafínových svíček. Dílna je součástí cyklu Vidět a naučit se řemesla našich předků, který finančně podpořil Středočeský kraj. Přihlásit se můžete zde. Těšíme se na vás v pátek 21. září 2018.

 

 

19. září 2019

Řemesla SK_návrh plakátu_final.jpg