Bašť se baví logo

Adventní věnce

10. listopadu 2018
Adventní dílna.jpgSpuštěno přihlašování. Přihlásit se můžete do 23. listopadu zde.
Dáváte přednost výrobě vlastního adventního věnce? Nemáte doma vše potřebné nebo si nechcete udělat nepořádek z chvojí? Pak vám nabízíme možnost výroby adventního věnce v Centru pro rodinu Pohoda, 1. prosince od 10 do 17 hodin. Máte možnost vyrobit si z připraveného materiálu pouze základ pro věnec a na dozdobení si přinést svíčky a další ozdoby dle vlastního vkusu nebo si v přihlášce určit, do jaké barvy budete věnec ladit a svíčky a přízdobu si vyberete na dílně. 
Ceník
Úplný věnec velký 220 Kč, Úplný věnec malý 170 Kč
Základ bez svíček a zdobení věnec velký 100 Kč, Základ bez svíček a zdobení věnec malý 80 Kč

9. prosince 2017

20171202_105952.jpgV sobotu před první adventní nedělí uspořádal spolek Bašť se baví dílnu na výrobu adventních věnců. Navázal tak na tradici, kterou založilo občanské sdružení Bašť se baví a ve které pak pokračovali baštěčtí zahrádkáři. Pro velký zájem o vytvoření vlastního výrobku se uskutečnily dva běhy, dopolední pro rodiče s většími dětmi a odpolední, kterého se zúčastnila převaha dospělých. Díky akci se účastníci vánočně naladili a vytvořili si úžasné adventní věnce a svícny, které budou jejich domácnosti zdobit po celý advent. Fotogalerie


4. listopadu
2017

Přihlašování ukončeno.

Dáváte přednost výrobě vlastního adventního věnce? Nemáte doma vše potřebné nebo si nechcete udělat nepořádek z chvojí? Pak vám nabízíme možnost výroby adventního věnce v Centru pro rodinu Pohoda, 2. prosince od 10 nebo 15 hodin. Dílna není vedena lektorem, vy i děti budete tvořit samostatně.

Máte možnost vyrobit si z připraveného materiálu pouze základ pro věnec a na dozdobení si přinést svíčky a další ozdoby dle vlastního vkusu nebo si v přihlášce určit, jakou barvu svíček a jaký typ zdobení preferujete a my vám je zajistíme.  Přihlašování je proto možné pouze do 20. listopadu. Děkujeme za pochopení. Přihláška zde.

Ceník
Úplný věnec velký 280 Kč
Úplný věnec malý 220 Kč
Dětský svícen 150 Kč

Základ bez svíček a zdobení věnec velký 120 Kč
Základ bez svíček a zdobení věnec malý 100 Kč
Základ pro dětský svícen 60 Kč

Adventní dílna - plakát.jpg