Bašť se baví logo

Sportovní hry pro děti a mládež

 

6. dubna 2018

Sportovní hry 2018.jpgSpuštěno přihlašování na XI. Baštěcké sportovní hry pro děti a mládež. Přihlašování je možné pouze on-line do 13. 4. 2018 do 18.00 hod. zde . Přihlašování následně či na místě již není možné. Na místě bude provedena pouze prezence příchozích účastníků. Závody jsou určené pro všechny děti a atlety z ročníků 2003 – 2012, mladší děti, prosíme, přihlašte v kategorii ročník 2012. Hodnotí se zvlášť dívky a chlapci. Jedná se o čtyřboj, měří se jednotlivé disciplíny a vyhodnocuje se celý čtyřboj.  Pořadí atletů v jednotlivých kategoriích se určuje za celý čtyřboj, tj. jako součet pořadí účastníka v jednotlivých disciplínách. V případě shodného počtu bodů u více účastníků rozhoduje o pořadí čas běhu na 60 m, v případě další rovnosti čas běhu na 200 m, v případě další rovnosti výsledek skoku do dálky.

Sportovní hry 2018.jpg

3. červen 2017

IMG_20170603_100042.jpgJubilejní 10. ročník Baštěckých sportovních her pro děti a mládež přinesl několik novinek. Závody se uskutečnily jako atletický víceboj, takže vítězové nebyli odměňováni za výkony v jednotlivých disciplínách, proběhly v Líbeznicích v krásném prostředí sportovního hřiště Duhovka u základní školy a byly připraveny ve spolupráci s profesionály z oddílu Atletika Líbeznice. Děti z Baště tak měly jedinečnou příležitost porovnat své výkony s dětmi, které se atletice věnují. Aby nebyly ochuzeny o stupně vítězů, vedle absolutního pořadí byli vyhlášeni i nejúspěšnější atleti z Baště. Přesto se několika atletům podařilo proniknout i na medailové pozice v rámci absolutního pořadí. Sportovní dopoledne, kterého se zúčastnily více než čtyři desítky dětí, vyvrcholilo odpoledním medailovým ceremoniálem při oslavách Dne děti. Gratulujeme všem vítězům i poraženým, děkujeme rodičům, že děti do Líbeznic odvezli a po celou dobu závodů je hlasitě povzbuzovali a spoluorganizátorům z líbeznické Stonožky a Atletiky Líbeznice za pomoc. Fotogalerie

Přihlašování ukončeno.

Jubilejní X. ročník Baštěckých sportovních her pro děti a mládež bude mít novou podobu. Děti si vyzkoušejí skutečné atletické disciplíny, závody připravujeme ve spolupráci se spolkem Stonožka Líbeznice a oddílem Atletika Líbeznice a budou se odehrávat na hřišti Duhovka u ZŠ Líbeznice. Těšíme se na děti v sobotu 3. června 2017 od 9.30 hodin. Přihlašovat se můžete zde do 1. června 2017.

X. atletické hry.jpg