Bašť se baví logo

Centrum pro rodinu Pohoda

4. března 2018

V Centru pro rodinu Pohoda probíhají cvičení pondělí, úterý a středa.

Pilates.jpg

Cvičeny pro ženy.jpg

9. prosince 2017

Nová fotogalerie

Hodina pronájmu 60 Kč + zajištění úklidu

 IMG_20170317_213143.jpgDíky malému finančnímu příspěvku obce a velkému nasazení několika dobrovolnic prostory Centra pro rodinu Pohoda ožívají a nabídnou místo pro setkávání nejrůznějších skupin obyvatel obce.

Ve větší místnosti již delší dobu cvičí senioři, postupně se rozbíhá cvičení pro ženy. Některé maminky se potýkají s problémem, kdo pohlídá děti, když si jdou zacvičit. Pro větší děti je nyní v Pohodě k dispozici učebna s kompletním vybavením pro výtvarné aktivity, kde mohou vyčkat, než si maminka zacvičí, napsat si úkoly nebo si číst. Pokud by mělo zájem více dětí, bylo by možné v časech cvičení otevřít výtvarný kroužek. Jedná se o pondělí a středu od 17.30 do 18.30 hodin.

Prostory CPR Pohoda je možné využít i pro dětské oslavy. V učebně lze vytvořit posezení až pro 12 dětí, pro pohybové aktivity lze využít hernu.

Vzhledem k stále narůstajícímu počtu IMG_20170317_213512.jpgmaminek a tatínků na rodičovské dovolené s malými dětmi je možné i jim nabídnout Pohodu. Stačí, pokud se alespoň tři nebo čtyři rodiče domluví, že by se zde v dopoledním čase chtěli scházet a postarají se o běžný úklid a Centrum pro rodinu může začít fungovat i jako mateřské centrum.

Zájemci mohou napsat na bastsebavi@email.cz nebo telefonovat na 774 994 500.