Bašť se baví logo

Bulletin

11. února 2019

Bulletin_2019_1. pololetí_titulka.jpgDo vašich poštovních schránek byl právě distribuován tištěný bulletin Bašť se baví a informuje. Najdete v něm přehled akcí, které na vás čekají v 1. pololetí roku 2019.

 

 

 

 

 

 

10. listopadu 2018

Bulletin_2.pololetí_konec roku_titulka.jpgDo vašich poštovních schránek byl právě distribuován tištěný bulletin Bašť se baví a informuje. Najdete v něm přehled akcí, které nás ještě čekají do konce roku. 


4. října 2018
Bulletin 2. pololetí 2018_titulka.jpgDo poštovních schránek bylo distribuováno aktuální vydání bulletinu Bašť se baví a informuje.

 

 

 

 

 

 

Bulletin na druhou polovinu roku 2017 je hotový, vzhledem ke svému rozsahu se stal mimořádnou přílohou Baštěckého zpravodaje a ve svých schránkách jej naleznete začátkem září. Těšíme se na setkávání s vámi.

Tým Bašť se baví

Bulletin 2. pololetí - titulka.jpg

Připravili jsme pro vás přehled všech akcí, které se uskuteční v průběhu první poloviny roku 2017. Budeme rádi, pokud si jejich termíny zaznamenáte do svých diářů. Bulletin naleznete ve svých poštovních schránkách ve druhé polovině února. Na setkávání se s vámi na akcích Bašť se baví se těší

Tým Bašť se baví

Bulletin_titulka.jpg